Teaching Slam – forum wymiany dobrych praktyk w dydaktyce akademickiej

Zapraszamy nauczycieli akademickich do udziału w konkursie Teaching Slam, który odbędzie się 10 kwietnia (środa), godz. 9.30-12.00 w sali konferencyjnej Biblioteki Jagiellońskiej.

Celem Konkursu Teaching Slam jest podnoszenie jakości kształcenia poprzez promocję nowatorskich rozwiązań w dydaktyce akademickiej wśród nauczycieli akademickich i doktorantów Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Zachęcamy zainteresowanych do wygłoszenia autorskiej prezentacji (7-8 minutowej) na temat dydaktyki akademickiej, a w szczególności na temat przykładów dobrej praktyki z zakresu nauczania i uczenia się na Uniwersytecie Jagiellońskim (metod/technik kształcenia, motywowania, oceny osiągnięć studentów, organizacji zajęć oraz rozwiązywania problemów dydaktycznych, wykorzystywania nowych technologii lub innych pomocy dydaktycznych).

Konkurs odbędzie się 10 kwietnia (środa) w sali konferencyjnej Biblioteki Jagiellońskiej, w godzinach od 9:30 do 12:00.

Regulamin Konkursu

Osoby chętne do podzielenia się swoimi dobrymi praktykami zapraszamy do przesłania zgłoszeń do dnia 24 marca br. poprzez formularz

Wszystkich zainteresowanych przykładami dobrych praktyk, ciekawymi i skutecznymi pomysłami dydaktycznymi zachęcamy natomiast do dołączenia do grona publiczności - rejestracja na wydarzenie