Rejestracja na Best UJ Presentation

Jagiellońskie Centrum Językowe wraz z Biurem Doskonalenia Kompetencji serdecznie zapraszają do udziału w konkursie, który odbędzie się 11 kwietnia 2019 r. w ramach tegorocznego Tygodnia Jakości Kształcenia.

Konkurs ten polega na wygłoszeniu przez studentów UJ autorskiej prezentacji typu akademickiego w języku angielskim o tematyce związanej z profilem studiów. Czekają atrakcyjne nagrody w postaci kursów dowolnego języka dla osób, które zajmą pierwsze i drugie miejsce oraz nagroda specjalna przyznawana przez publiczność! Każdy, kto wygłosi prezentację będzie mógł również liczyć na dodatkowe 10 punktów przy zaliczeniu lektoratu z języka angielskiego w semestrze letnim.

Rejestracja została uruchomiona dzisiaj, 5 marca, i potrwa do 25 marca 2019 roku.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do uzupełnienia formularza zgłoszeniowego: ankiety.jakosc.uj.edu.pl.

Regulamin udziału w konkursie.

Więcej informacji znaleźć można tutaj: www.tjk.uj.edu.pl/program/best-uj.