Zgłaszanie inicjatyw na TJK

Chcielibyśmy serdecznie zachęcić Państwa do zgłaszania własnych inicjatyw. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły rozszerzenia programu o nowe wydarzenia.

Dzięki zaangażowaniu wielu jednostek Uniwersytetu Tydzień Jakości Kształcenia ma szansę stale się rozwijać, odpowiadając na realne potrzeby uczestników. Swoje zaproszenie kierujemy do przedstawicieli Wydziałów i Instytutów, działających na Uczelni kół naukowych i organizacji studenckich, a także wszystkich członków społeczności akademickiej, którzy chcą aktywnie współtworzyć program TJK.

Uprzejmie prosimy o zgłaszanie chęci współpracy poprzez formularz zamieszczony na stronie ankiety.jakosc.uj.edu.pl w terminie do dnia 28 lutego 2019 r.

Jednocześnie – osoby, które chcą zaangażować się w organizację wydarzeń w ramach tegorocznego TJK –  zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się dnia 22 lutego 2019 r. (piątek) w godzinach od 9:00 do 10:30 w sali 30 w Collegium Novum. Prosimy o zgłoszenie chęci przybycia do dnia 20 lutego poprzez formularz goo.gl/WYAJN5.